Hledáme nového kolegu nebo kolegyni

Městská knihovna Tábor vypisuje výběrové řízení na nového ekonoma či ekonomku.

Předpokládaný nástup od 1. 11. nebo dle dohody (na dobu určitou).

Hledáme kolegu / kolegyni, který / která zvládne vést účetnictví menší organizace, orientuje se v účetních výkazech, má zkušenosti s evidencí majetku a se sestavováním rozpočtu, případně se rád/a zapojí do nadstavbových projektů knihovny (Noc literatury, …)

Požadujeme >

• SŠ s maturitou nebo vyšší vzdělání,
  • samostatné komplexní vedení účetnictví příspěvkové organizace (zpracování daně z příjmu, účetní závěrky), sestavování rozpočtu a sledování jeho plnění, evidence majetku a jeho správa
  • výhodou je účetní praxe v příspěvkové organizaci, znalost programových produktů GORDIC
  • počítačovou gramotnost (znalost MS Office, zkušenost s prací s google dokumenty),
  • znalost cizího jazyka (nejlépe anglického),
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • aktivní přístup k sebevzdělávání,
  • dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu a trpělivost.

Nabízíme >

• částečný nebo celý pracovní úvazek, platové zařazení dle zák. č.262/2006 Sb. (Zákoník práce) a NV č. 168/2017 Sb. (9.-10.platová třída)
  • osobní ohodnocení a odměny,
  • možnost vzdělávání, osobního i profesního růstu, zaměstnanecké výhody ve formě příspěvku na stravování (stravenky), 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, zdravotní volno.

Písemné přihlášky přijímáme do 20. 08. 2017 pouze elektronickou formou na adresu dita.folbergerova@mkta.cz - Dita Folbergerová, asistentka knihovny. Na stejnou adresu je možné  se obracet s případnými dotazy.

Přihlášky musí obsahovat >

• vyplněný přihlašovací formulář včetně čestného prohlášení o trestní bezúhonnosti a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů pro potřeby výběrového řízení - viz příloha,
  • strukturovaný životopis (uvádějte pouze relevantní informace),
  • motivační dopis,
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

O postupu do dalšího kola budou uchazeči informováni do 25. 8. 2017.

Přílohy >

Štítky: knihovna, inzerce