Knihovna štěstí

Když ke mně přes FaceBook doputoval obrázek s knihami, které byly roztodivně dárkově zabaleny a čekaly na odvážlivce, který si koupí knihu na slepo, vzpomněla jsem si na papírové pytlíky a později krabičky, které se asi za 5 Kčs kupovaly kdysi na poutích. A v hračkářstvích. Říkalo se "koupím si štěstí". Bývaly tam obvykle různé cetky, které potěšily hlavně holčičky a musím říct, že radost jsem měla obvykle velikou.

Knižní štěstí se nám v knihovně zalíbilo, a tak jsme zkusili dát šanci několika knihám, které ve fondu to štěstí neměly a nenašly tak pravidelné čtenáře. I tak si myslíme, že by někomu mohly udělat radost. Zabalili jsme je proto pro vás s láskou a péčí a můžete za drobný peníz vyzkoušet, jaké budete mít knižní štěstí.

Autor: Eva Měřínská

Štítky: služby