Bookstart aneb S knížkou do života

Datum: 17. 9. 2018 09:30
Místo konání: Knihovna pro děti a mládež, 1. patro

Druhé setkání první skupiny s přednáškou Martiny Šípové na téma logopedie.
Více informací na našem webu.

Projekt S knížkou do života je česká varianta mezinárodního projektu Bookstart (ppt.), realizovaného na podporu čtenářství po dobu 25 let ve 20 zemích napříč kontinenty.

Narodilo se vám právě miminko? A už se těšíte, až mu budete předčítat pohádky na dobrou noc? A proč to celé neposunout ještě o level výš? Začněte u nás v knihovně vytvářet rodičovskou komunitu! Takovou komunitu, která bude svým dětem předávat lásku ke knížkám. Jinými slovy - zapojte se do nového projektu S knížkou do života!

Jaký je cíl projektu >

Projekt S knížkou do života má ukázat rodičům, jak důležitý význam má pravidelné čtení pro intelektuální a citový vývoj i budoucí uplatnění jejich dětí. Díky společnému čtení rodičů a dětí je totiž velká naděje, že se z dítěte stane celoživotní čtenář.

Jak se zapojit >

Projekt je zaměřen na novopečené rodiče, jimž se v roce 2018 narodil potomek. Přihlásit se můžete u nás v Knihovně pro děti a mládež v 1. patře. Od všech zapojených rodičů budeme potřebovat kontaktní údaje - jméno a příjmení rodiče, dítěte, datum narození dítěte a telefonní nebo e-mailový kontakt na rodiče.

Můžete získat ještě víc?

Ano, zapojením do projektu také dostanete >

čtenářský průkaz pro vaše dítě a možnost využívání všech služeb knihovny zdarma
● dárek věnovaný u příležitosti narození děťátka