Hledáme nového kolegu nebo kolegyni

Městská knihovna Tábor vypisuje výběrové řízení na nového knihovníka či knihovnici.

Předpokládaný nástup ideálně od 1. 9. nebo dle dohody.

Hledáme kolegu / kolegyni, který / která bude rád/a k dispozici návštěvníkům knihovny, bude umět hledat řešení jejich požadavků (čtenářských, informačních, týkající se informační gramotnosti apod.), rád/a se zapojí do nadstavbových projektů knihovny (virtuální univerzita 3. věku, večerní programy pro veřejnost, kurzy ovládání PC pro veřejnost apod.)

Požadujeme >

• SŠ s maturitou nebo vyšší vzdělání (obor knihovnictví výhodou),
  • orientaci v knihovnictví (služby knihoven, katalogy,…), literatuře a kultuře obecně,
  • milý a vstřícný přístup k lidem, komunikativnost, schopnost řešit náročné komunikační situace
  • počítačovou gramotnost (zkušenost s prací s google dokumenty),
  • znalost cizího jazyka (nejlépe anglického),
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • aktivní přístup k sebevzdělávání,
  • dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu a trpělivost.

Nabízíme >

• práci s lidmi, knížkami a informacemi,
  • celý úvazek, platové zařazení dle zák. č. 262/2006 Sb. (Zákoník práce) a NV č. 168/2017 Sb. (8. platová třída), práce na směny a o sobotách,
  • osobní ohodnocení a odměny,
  • možnost vzdělávání, osobního i profesního růstu, zaměstnanecké výhody ve formě příspěvku na stravování (stravenky), 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu.

Písemné přihlášky přijímáme do 26. 7. 2017 pouze elektronickou formou.
na adresy knihovna@mkta.cz a dita.folbergerova@mkta.cz - Dita Folbergerová, asistentka knihovny.
JE NUTNÉ ZASLAT PŘIHLÁSKU NA OBĚ UVEDENÉ ADRESY, děkujeme. Na stejné adresy je možné se obracet s případnými dotazy
.

Přihlášky musí obsahovat >

• vyplněný přihlašovací formulář včetně čestného prohlášení o trestní bezúhonnosti a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů pro potřeby výběrového řízení - viz příloha,
  • strukturovaný životopis (uvádějte pouze relevantní informace),
  • motivační dopis,
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

O postupu do dalšího kola budou uchazeči informováni do 31. 7. 2017.

Přílohy >

Autor: EvaMeřínská