Na psí knížku aneb knihovna jde ruku v tlapce s Útulkem

Na přelomu prázdnin byla zpečetěna spolupráce s táborským útulkem psů. Nyní přízemí knihovny pro dospělé, v tak zvaném A-klubu, visí nástěnka věnovaná pejskům, kteří neměli štěstí na svého pána. Najdete zde pravidelné aktualizace nabídek pejsků k osvojení.

Sledujte proto >

Aktuální nabídka >

Nebližší akce Útulku >

Ihned se nám zalíbil nápad na venčení pejsanů o víkendech. (viz fotogalerie pod článkem). V sobotu 12. srpna jsme vyrazily směr Vápenná strouha. Počasí bylo ideálně venčící. O venčení byl ten den zájem, takže jsme z původního plánu venčit 4 pejsky najednou, musely slevit a byl nám přidělen Bobík. Avšak toto temperamentní stvoření nás dokonale zabavilo všechny. Odveklo nás na nedalekou Babinu s parádním výhledem na Tábor. A za to mu děkujeme!

K venčení je potřeba pouze občanský průkaz, je ideální mít sebou mobilní telefon, vše ostatní Vám bude zapůjčeno. Vězte, že některé dny na venčení nepřijde nikdo a jindy kdekdo a psů je málo. Pokud si vytvoříte vazbu na konkretního psího parťáka a chcete mít jistotu, že na procházku s vámi bude čekat, zavolejte si dopředu do útulku a rezervujte si jej (inu, jako knihu :o). O vydání konkrétního psa k venčení rozhoduje vždy ošetřovatelka.Před venčením je třeba sledovat i počasí. Pokud je bouřka, prší či je naopak neúnosné vedro, může být nebezpečné brát psy ven. Pokud si nejste jistí, zda je venčení vzhledem k počasí možné, volejte do útulku - > 773 791 322.

Štítky: blog, knihovna, akce, služby