Aktuality

 • Přicházíme s pravidelnou měsíční dávkou pořadů.Úvodem upozorňujeme na drobnou změnu ve výpůjční době a sice,že 17. 11. (pátek) a 18. 11. (sobota) bude zavřeno.Využijte k vracení dokumentů bibliobox a vězte, že po zbytek měsíce listopadu knihovna… Více informací »

 • I v listopadu výběr filmů kina Svět MekTa podřídí knižním předlohám ze svého fondu nebo tématickému okruhu, kterého se vybraný film dotýká. Rovněž se bude snažit doporučit zajímavý film i bez výše zmíněných hledisek.= > Existují morální hranice,… Více informací »

 • Podzim v knihovně

  9. 10. 2017

  Nastalo nejbarevnější období roku. Podzim!● Hned v úvodu upozorňujeme uživatele na drobnou změnu výpůjční doby. 28. října se knihovna se zúčastní oslav Dne republiky ve spolkovém domě Střelnice. Ten den (sobota) bude knihovna pro veřejnost uzavřena.… Více informací »

 • Říjnové kino

  5. 10. 2017

  Jsme tu zpět s výběrem filmů Kina Svět!Ten má vždy 2 společné jmenovatele. Film a knihu. A to buď ve formě konkrétní knižní předlohy nebo tématického knižního okruhu, kterého se film dotýká.= > Začneme druhou kapitolou rodinné kroniky Zahradnictví s… Více informací »

 • Nastává pozvolný konec léta, knihovna zavřela svůj stánek u plovárny a vrací se k běžné výpůjční době i výpůjční lhůtě půjčených knih.Pozor! ::Vzhledem k státnímu svátku a festivalu Tabook bude ::● 28. září 2017 ZAVŘENO (státní svátek)● 29. září… Více informací »

 • Prázdniny skončily a my se vracíme s pravidelným měsíčním programem kina Svět. Výběr titulů má vždy společné jmenovatele: kniha - film. A to buď ve formě konkrétní knižní předlohy nebo tématického knižního okruhu, kterého se film dotýká. Pozor,… Více informací »

Strana 1 z 34